فونت Bebas Neue

سلام خدمت شما دوستداران دنیای طراحی و گرافیک، در این مطلب می توانید فونت زیبا و کاربردی Bebas Neue را دانلود کنید. فونتی که در این مطلب قرار دارد جز مجموعه فونتهای گلچین شده از سایتهای معروف جهان می باشد که هم اکنون در اختیار شما قرار گرفته است. در مطالب سایت نمونه تایپ شده ی font به صورت تصویر درج شده است تا که شما به درستی از بین مجموعه فونتهای سایت  font دلخواه خود را پیدا و دانلود کنید. همانطور که اطلاع دارید انتخاب font مناسب نقش بسیار مهمی در هرچه بهتر شدن خروجی طراحی که قرار است انجام دهید ، دارد. پس در انتخاب فونت دقت لازم را به کار گیرید.

فونت چیست؟

به مجموعه حروف‌هایی که با رابطه‌های گرافیکی تصویر نوشتاری یک زبان را نشان می‌دهند در زبان انگلیسی فونت گفته می‌شود.
در زبان فارسی کلمه قلم به جای فونت استفاده می‌شود. اما در بین افرادی که با کامپیوتر کار می‌کنند و یا آشنایی دارند بیشتر از کلمه انگلیسی فونت به جای قلم استفاده می‌گردد.

چگونه فونت نصب کنیم؟ (ویندوز ویستا، 7 و 8)

برای اینکه بتوانیم با فونتی خاص متن مورد نظرمان را بنویسیم باید آن فونت را نصب کنیم ، طبق مراحل زیر عمل کنید و فونت دلخواه خود را نصب کنید ، اگر سوال یا پیشنهاد یا انتقادی دارید در قسمت نظرات همین مطلب آن را درج کنید حتما در کمترین زمان ممکن رسیدگی می شود.

مراحل نصب فونت :

1_ روی فونت مورد نظرتان دوبار کلیک کنید و کلید install را بزنید.

2_ اگر می خواهید تعداد زیادی فونت را یکباره نصب کنید با روش اول زمان زیادی نیاز خواهید داشت، پس ابتدا فونت های مورد نظرتان را کپی کنید. (می توانید کلید های Ctrl+c را فشار دهید و یا راست کلیک کرده و Copy را انتخاب کنید)

3_ به Control Panel رفته و روی Font کلیک کنید.

4_ سپس فونت های کپی شده را در اینجا ذخیره کنید. (می توانید کلید های Ctrl+v را فشار دهید و یا راست کلیک کرده و Paste را انتخاب کنید)

شما عزیزان میتوانید با نظرات و پیشنهادات خود به پیشرفت سایت کمک کنید.

http://s6.picofile.com/file/8255243184/bebas_01.jpghttp://s7.picofile.com/file/8255243268/bebas_02.jpghttp://s7.picofile.com/file/8255243284/bebas_03.jpghttp://s6.picofile.com/file/8255243292/bebas_04.jpghttp://s6.picofile.com/file/8255243392/bebas_05.jpg


فونت Bebas Neue

Download


دسترسی به دیگر مطالب سایت

Down

پست های توصیه شده